Webové stránky - enWeb 

Webové stránky
tvorba webu
webdesign

 

Volejte, pište, faxujte
tel: 541 216 890
fax: 541 217 163
e-mail: poptavka@enweb.cz
každý pracovní den 9:00 - 16:00 hod.
Proč weby od nás?
  • ekonomické nebo nadstandardní webové stránky
  • profesionální zpracování a marketingové vedení webové stránky
  • analyzujeme Vaše potřeby a potřeby Vašich zákazníků, které aplikujeme na nové webové stránky
  • stálý a dostupný servis webové stránky
  • udržujeme Vaši pozici na vyhledávačích a dáváme doporučení, jak investovat do internetové reklamy
  • aplikujeme internetovou reklamu

Právní doložka enWeb

Právní doložka vymezuje způsob užití webové stránky na doméně enweb.cz

Webové stránky - Právní doložka

Provozovatel

Provozovatelem, autorem a vlastníkem internetové prezentace na doméně enweb.cz je společnost enDetail, s.r.o. se sídlem Brno – Žabovřesky, Minská 899/26, 616 00, IČ 277 55 941 zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 56882.

Podmínky užívání internetové prezentace enweb.cz

Internetová prezentace enweb.cz slouží k představení služeb, produktů a projektů společnosti enDetail, s.r.o. Užíváním této internetové prezentace bezvýhradně souhlasíte s těmito podmínkami, které vymezují způsob jak používat obsah internetové prezentace enweb.cz, záruky na poskytnutý obsah a způsob užití osobních údajů získaných prostřednictvím formulářů na internetové prezentaci enweb.cz. Provozovatel internetové prezentace si vyhrazuje právo na změnu těchto podmínek.

Autorská práva - copyright

Autorem textového obsahu, grafického a programátorského zpracování je společnost enDetail, s.r.o. Všechna práva jsou vyhrazena společnosti enDetail, s.r.o. Obsah internetové prezentace enweb.cz je určen pro potencionální nebo stávající zákazníky společnosti enDetail, s.r.o. Bez předchozího písemného souhlasu společnosti enDetail, s.r.o. je zakázáno jakýmkoliv způsobem pořizovat kopie, přetištění, distribuci nebo publikování jakéhokoliv textového, zvukového nebo obrazového obsahu nebo jeho části zveřejněné na internetové prezentaci enweb.cz. Zákaz se vztahuje na tištěná i elektronická média.

Odpovědnost za obsah

Tvůrcem textového a grafického obsahu internetové prezentace enweb.cz je společnost enDetail, s.r.o. Tento obsah má základní informativní charakter o nabízených službách, produktech a projektech. I přesto, že se snažíme, aby byl text přínosem pro naše potencionální nebo stávající zákazníky, mohou texty obsahovat chyby nebo nepřesnosti vzniklé při zpracování. Z těchto důvodů provozovatel internetové prezentace enweb.cz neručí za škody způsobené použitím informací získaných na serveru enweb.cz. enDetail, s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu obsahu textové i obrazové části internetové prezentace enweb.cz.

Ochrana osobních údajů

Na internetové prezentaci enweb.cz jsou k dispozici odpovědní formuláře a další interaktivní prvky, které slouží k získávání požadavků, dotazů a k navázání obchodní spolupráce s potencionálními nebo stávajícími zákazníky. Tyto formuláře mohou obsahovat požadavky na získání informací o totožnosti návštěvníka internetové prezentace enweb.cz, zejména jeho jméno, příjmení a adresu trvalého bydliště. Informace takto získané jsou uloženy na zabezpečeném serveru, který vylučuje únik, těchto informací. Informace o totožnosti potencionálních nebo stávajících zákazníků slouží výhradně pro marketingové a obchodní účely společnosti enDetail, s.r.o. a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Uváděné ceny

Na této internetové prezetnaci jsou všechny produkty určeny pro fyzické osoby podnikatele a právnické osoby. Pokud není uvedeno jinak, jsou veškeré ceny uváděné na adrese enweb.cz bez DPH.

 
Webové stránky provozuje: enDetail, s.r.o. | Králova 279/9 | 616 00 Brno | tel: 541 217 160 | fax: 541 217 163