Webové stránky 

Webové stránky
tvorba webu
webdesign

 

Volejte, pište, faxujte
tel: 541 216 890
fax: 541 217 163
e-mail: poptavka@enweb.cz
každý pracovní den 9:00 - 16:00 hod.
Proč weby od nás?
  • ekonomické nebo nadstandardní webové stránky
  • profesionální zpracování a marketingové vedení webové stránky
  • analyzujeme Vaše potřeby a potřeby Vašich zákazníků, které aplikujeme na nové webové stránky
  • stálý a dostupný servis webové stránky
  • udržujeme Vaši pozici na vyhledávačích a dáváme doporučení, jak investovat do internetové reklamy
  • aplikujeme internetovou reklamu

Servis pro Vaše webové stránky

Stejně jako s automobilem jezdíte do servisu i na webových stránkách je občas nutné provést nějakou změnu. Pro nás vytvořením stránek náš závazek nekončí, a proto jsme pro Vás připravili tuto stránku, aby jste věděli jakým způsobem provádíme servis a správu webů.

Webové stránky - Servis

Co opravujeme

Standardně provádíme změny textů, obrázků, kontaktů nebo přidání, odebrání či editaci nových podstránek, nebo formulářů. Na vyžádání pro Vás můžeme připravit nabídku na rozsáhlejší aplikace (obchodní aplikace, redakční systémy, datové mosty s informačními systémy apod.)

Pokud budete pracovat s obsahem webové stránky častěji, bude Vám nabídnuta možnost aplikace redakčního systému, který přizpůsobíme Vašim požadavkům na míru.

Jak požádat o opravu

O změnu na Vašich webových stránkách můžete požádat prostřednictvím e-mailu a to na adresu helpdesk@enweb.cz. V e-mailu, prosím, uvádějte vždy firmu, doménu, na které se má provést změna a zpětný kontakt, nejlépe mobilní, aby Vás případně mohli naši technici kontaktovat.

Technici založí nový požadavek a bude Vám opět na e-mail sdělen přibližný termín zpracování. Pokud na změnu naléháte, je nutné tuto skutečnost technikovi do e-mailu uvést.

Pokud jsou Vaše požadavky rozsáhlejšího charakteru, předá technik Vaše požadavky některému z prodejců, kteří se s Vámi spojí a dojednají možnosti provedení, termín a cenu za zpracování.

Jaká je cena za opravu

Cena za opravu webových stránek (HTML kód) je účtována hodinově a je ve výši 900 Kč/hod bez DPH. Běžné změny na webových stránkách jsou tedy otázkou stokorunových částek.

Pokud je dohodnuta častá a aktivnější správa, jsou poskytovány individuální ceny poskytované na základě servisní smlouvy. Servisní smlouva umožňuje vymezit reakční dobu. Bližší informace na telefonním čísle 541 216 890.

Všechny hodinové sazby se řídí standardním platným ceníkem společnosti enDetail, s.r.o., který Vám na vyžádání zašleme v tištěné podobě.

Kam dál:

enWeb - Šablonka - ekonomické webové stránky.
enWeb - Ekonomik - ekonomické webové stránky s individuálním zpracováním designu.
enWeb - Profík - individuální zpracování webové stránky s neomezeným počtem podstránek.

 
Webové stránky provozuje: enDetail, s.r.o. | Králova 279/9 | 616 00 Brno | tel: 541 217 160 | fax: 541 217 163